Nr katalogowy: 13

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 13

Trzykonny zaprzęg

olej, deska; 34 x 62 cm;
sygn. p. d.: … (ryta w warstwie malarskiej, nieczytelna).
estymacja: 5 500 - 6 000 zł