Nr katalogowy: 857

Janusz HANKOWSKI (ur. 1933)

Nr katalogowy: 857

Don Kichot, 1975

wełna na wełnie; 178 x 61 cm;
sygn. i dat. p. g. stanowi część kompozycji: JH / 75;