Nr katalogowy: 811

Nr katalogowy: 811

Barek na kółkach w manierze antyku

drewno, rozmaita okleina, intarsja: różne drewna, mosiądz,; 71 x 93 x 50 cm;
Polska, wyrób rzemieślniczy, 4 ćw. XX w.