Nr katalogowy: 661

DELFTY?

Nr katalogowy: 661

Talerz dekoracyjny z wazonem i kwiatami

fajans, farby podszkliwne; 3 x 27 x 27 cm;
sygn. na spodzie podszkliwnie.;
XVIII w.