Nr katalogowy: 333

Boris Piotrowicz KUŁAGIN (ur. 1950 r.)

Nr katalogowy: 333

Za kulisami, 1970

olej, płótno, 84 x 73,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie cyrylicą: "Za kulisami" / Kulagin 1970 g;