Nr katalogowy: 331

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

Nr katalogowy: 331

Kompozycja abstrakcyjna, 1976

akryl, olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: H.Strumiłło / 1976;