Nr katalogowy: 307

Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)

Nr katalogowy: 307

Dziecko III, lata 50. XX w.

monotypia, bibułka; 21,5 x 16 cm na arkuszu 22,5 x 22,5 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: Dretler-Flin;