Nr katalogowy: 304

Krystyna PIOTROWSKA (ur. 1949)

Nr katalogowy: 304

Kompozycja,1988

akwaforta, papier; 41 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana ołówkiem u dołu: Frottage After Ronneby Kyrla?;