Nr katalogowy: 147

Wladimir BRIUKWIN (1875-1915)

Nr katalogowy: 147

Pejzaż z jeziorem

olej, płótno; 22,5 x 30,5 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: W. Briukwin;