Nr katalogowy: 138

Władysław LESZCZYŃSKI (1852-1916)

Nr katalogowy: 138

Hrabia, 1891

olej, płótno; 43x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: 18.T.91 / WL. Leszczyński;