Nr katalogowy: 128

Stefania ŁAZARSKA (1887-1977)

Nr katalogowy: 128

Fontenay le Comte

akwarela, pastel, gwasz, paier; 25 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany l. d.: S. Łazarska / Fontenay le Comte;