Nr katalogowy: 124

Nicolas PROKOFIEFF (1866-1913)

Nr katalogowy: 124

Przedwiośnie, 1905

akwarela, papier; 9 x 14 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Nicolas Prokofieff;