Nr katalogowy: 101

Louis MARCOUSSIS (1878 Warszawa-1941 Cusset)

Nr katalogowy: 101

Zone

akwaforta, sucha igła, papier; 15 × 10 cm (odcisk płyty), 17 × 11,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p. d.: Marcoussis.