617
Cukiernica secesyjna
srebro pr. 3 z głowa Diany; waga 152 g.
Wiedeń, wytwórnia Eduarda Friedmanna, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
619
Para foteli klasycystycznych
Konstrukcja drewno brzozowe okute srebrną blachą;
96,5 x 56 x 64 cm; Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
702
Patera secesyjna z lustrem
mosiądz, stop metali brązowiony, tafla lustrzana;
Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
704
Lampa naftowa, secesyjna
mosiądz, onyks, szkło; wys. 71 cm,
Niemcy, Berlin, firma Ehrich und Graetz, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
706
Dzban dekoracyjny
Niemcy, Bonn, wytwórnia „Royal Bonn” -
Franz Anton Mehlem, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
708
Para lichtarzy ołtarzowych
stop cynowy, srebrzony?
Polska, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
710
Neseser podróżny, wiktoriański,
z przyborami toaletowymi;
Wielka Brytania, Londyn, złotnik „WN”, 1853-54.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
712
Ikona - Chrystus Pantokrator
tempera na desce, okład srebrny pr. 84,
Rosja, Moskwa, złotnik Michaił Michaiłowicz Zorin,
XIX/XX w
Cena wywoławcza.
1 800 zł
714
Zegar kominkowy
alabaster, mosiądz, stal;
Francja, firma LAHORNES et FILS, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
716
Postument dalekowschodni
materiały: drewno egzotyczne - palisandrowiec ?;
82,5 x 50 x 50 cm;
Daleki Wschód, Indie ?, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
718
Zegar kominkowy zwieńczony wazą,
w manierze Ludwika XVI; brąz cyzelowany,
złocony, mosiądz, szkło, stal; Francja,
Paryż, firma Samuel Marti et Cie, lata 70-80. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
720
Szafka pomocnicza
w stylu klasycystycznym;
Sosna?; 81 x 57 x 43,5 cm;
Europa Środkowa, Niemcy?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
722
Zegar ścienny, neorokokowy,
typu cartel; brąz złocony, mosiądz, emalia, szkło;
Francja, Paryż, firma Braci Japy, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
724
Para gerydonów
drewno lipowe, złocone, lakierowane;
wys. 93,5 cm, szer. podstawy 41 cm, blat 34 x 31 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy? XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
726
Lustro w szklanym obramieniu
konstrukcja sosnowa; tafle lustrzane,
szkło, trawienie, szlifowanie, złocenie;
Włochy, Murano, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
728
Wieszak stojący w stylu secesyjnym
dębina; 190 x 98 x 31 cm;
Polska, ok. 1900.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
730
Skrzynia neorenesansowa
dębina, wewnątrz okleina mahoniowa;
67,5 x 105 x 60 cm;
Europa Środkowa, Polska lub Niemcy, 1923
Cena wywoławcza.
5 000 zł
801
Stół w stylu art deco
fornir orzech wzorzysty; wys. 79 cm, średnica 100 cm
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza.
1 700 zł
803
Serwantka w stylu art deco
fornir orzech wzorzysty; 118 x 97 x 30,5 cm
Europa Zachodnia, Benelux?, ok. 1930
Cena wywoławcza.
4 000 zł
805
Szafka w stylu art deco
fornir orzech wzorzysty, 81 x 74 x 37 cm
Polska?, ok. 1930
Cena wywoławcza.
1 500 zł
807
Stół konferencyjny w stylu art deco
fornir orzech; 72 x 95,5 x 155 cm
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza.
6 000 zł
809
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa
orzech wzorzysty; 121 x 118 x 73 cm;
Europa Środkowa, Polska?, 1860-1880.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
811
Komoda późnobarokowa
Konstrukcja sosnowa, okleiny jesionowe,
orzechowe, drewno czernione;
81 x 111 x 62 cm; Śląsk?, ok. 1770
Cena wywoławcza.
10 000 zł
813
Komplet czterech foteli
w stylu mebli Thomasa Chippendale;
mahoń; tapicerka na sprężynach, pasy;
Europa Zachodnia, Skandynawia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł