Nr katalogowy: 404

VOLTAS (XX w.)

Nr katalogowy: 404

Kobieta z papugą

stop metali patynowany na brąz, podstawa betonowa z okładzina z beżowego marmuru, wys. 21 cm., sygn. na sukni i papudze: Voltas; ok. 1920-30