Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Sekretarzyk w stylu klasycystycznym

fornirowany palisandrem, intarsje - podpalana brzoza; 127,5 x 103,6 x 56 cm;
Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł