Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Szafka w stylu art déco

fornirowana orzechem wzorzystym; wnętrze dwuczęściowe; 56 x 68,5 x 40,5 cm;
Polska, l. 20. XX w.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
Cena oferowana 2 200 zł