Nr katalogowy: 846

Nr katalogowy: 846

Kinkiet elektryczny w formie liry z gałązką dębu

drewno mahoniowe, brąz patynowany i złocony; metal, szkło; 73 x 56 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł