Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Komplet 11 guzików liberyjnych z koroną hrabiowską

mosiądz złocony, stal; średnica 3 cm (duże), 1,8 cm (małe)
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł