Nr katalogowy: 817

Nr katalogowy: 817

Tłok pieczętny z postacią Albrechta Dürera

brąz złocony i cyzelowany;
wys. 8,5 cm.
Niemcy,
4 ćw. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł