Nr katalogowy: 619

Miśnia, Staatliche Porzellamanufaktur

Nr katalogowy: 619

Talerz dekoracyjny ze złoconymi rocalillami i dekoracją kwiatową

porcelana, dekoracja reliefowa, farby naszkliwne, złocenia błyszczące i matowe;
wys. 4,8 cm, średn. 27,6 cm; XX w. (okres międzywojenny?)
estymacja: 1 500 - 1 800 zł