Nr katalogowy: 129

C. DELORI, XIX w.

Nr katalogowy: 129

Para grafik

grafika barwna (chromolitografia), papier; 20,3 x 15 cm;
prace sygnowane.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł