Nr katalogowy: 126

Jules CLERSON (1876-?)

Nr katalogowy: 126

Statki przy plaży

olej, płótno dublowane; 36 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Clerson 1898 (trzecia cyfra słabo czytelna).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł