Nr katalogowy: 120

Willem KALF (1619/22 - 1693)

Nr katalogowy: 120

W izbie

olej, deska parkietowana; 31,5 x 26,5 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: KALF
estymacja: 90 000 - 100 000 zł