Nr katalogowy: 102

Leopold GOTTLIEB (1879-1934) - ?

Nr katalogowy: 102

Studium postaci

węgiel, papier (uzupełniany); 44,5 x 31 cm (w świetle passe-partout).
Praca niesygnowana, wykazująca cechy stylu rysunków Leopolda Gottlieba.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł