Nr katalogowy: 99

Lucio MARCUCCI, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 99

Dziecko z jabłkiem

akwarela, papier; 27 x 21,5 cm;
sygn. i opisana l. d.: Lucio Marcucci Roma
estymacja: 2 000 - 2 400 zł