Nr katalogowy: 91

Issachar Ber RYBACK (1897-1935)

Nr katalogowy: 91

Mały skrzypek i żebrak

olej, ołówek, sklejka; 40,5 x 37 cm;
sygn. l. d.: I. RYBACK
estymacja: 3 800 - 4 600 zł