Nr katalogowy: 89

Walter SPITZER (ur. 1927)

Nr katalogowy: 89

W drodze na targ

olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: W. Spitzer
estymacja: 5 700 - 6 800 zł