Nr katalogowy: 81

Józef KOWNER (1895-1967)

Nr katalogowy: 81

Kwiaty w wazonie, 1947

olej, płótno; 46,5 x 38,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Kowner. / 47
estymacja: 5 000 - 6 000 zł