Nr katalogowy: 53

Jadwiga TETMAJER-NAIMSKA (1891-1975)

Nr katalogowy: 53

Samotne drzewo

olej, tektura; 24 x 33 cm;
sygn. l. d.: J. Tetmajer
estymacja: 2 000 - 2 400 zł