Nr katalogowy: 51

Gustaw ROGALSKI, XX w.

Nr katalogowy: 51

Grodzisko - Ojców, 1926

akwarela, tektura; 58 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: GUSTAW Rogalski / 1926 / Grodzisko - Ojców
estymacja: 1 500 - 1 800 zł