Nr katalogowy: 49

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 49

Widok na Tatry

olej, płótno; 58,5 x 78,5 cm (w świetle opraw);
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO
estymacja: 5 000 - 6 000 zł