Nr katalogowy: 24

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 24

Arab - Rozpędzony koń, 1936

olej, tektura; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1936
estymacja: 19 000 - 22 000 zł