Nr katalogowy: 16

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 16

Do miasta, 1990

olej, płótno; 69,5 x 119,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Mesjasz 90
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
Cena oferowana 4 800 zł