Nr katalogowy: 9

Józef SZERMENTOWSKI (1833-1876)

Nr katalogowy: 9

Nokturn

olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 32 cm;
sygn. l. d.: J.Szermentowski
estymacja: 38 000 - 42 000 zł