Nr katalogowy: 1

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 1

Kościółek na Litwie, 1903

autolitografia barwna, papier; 37,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: F. Ruszczyc (na kamieniu)
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł