Nr katalogowy: 419

Zofia LATEK (ur. 1951)

Nr katalogowy: 419

Kwiaty

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygnowany p. d.: Latek.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł