Nr katalogowy: 329

Zdzisław RUSZKOWSKI (1909-1991)

Nr katalogowy: 329

Akt leżący

akwarela, kredka, papier; 56 x 76 cm;
sygn. p. d.: ZRuszkowski
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł