Nr katalogowy: 34

Eugeniusz ZAK (1884-1926)

Nr katalogowy: 34

Idylla, ok. 1920

olej, papier naklejony na tekturę; 48,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Eug. Zak
estymacja: 200 000 - 250 000 zł
Cena oferowana 170 000 zł