Nr katalogowy: 3

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 3

Widok na kościół Paulinów na Skałce w Krakowie

akwaforta, papier; 9,5 x 9,5 cm (wymiar kompozycji),
sygn. p. d.: JRubczak (ołówkiem)
estymacja: 1 000 - 1 100 zł