Nr katalogowy: 834

Nr katalogowy: 834

Ikona - Św. Mateusz Ewangelista

tempera, tektura?; rama drewniana, złocona;
średnica obrazu 32,5 cm w świetle oprawy; Rosja, pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł