Nr katalogowy: 834
Ikona - Św. Mateusz Ewangelista
tempera, tektura?; rama drewniana, złocona;
średnica obrazu 32,5 cm w świetle oprawy; Rosja, pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
estymacja: 2 600 - 3 200 zł