Nr katalogowy: 64

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 64

Wypas koni

olej, płótno; 65,5 x 93,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek - 76
estymacja: 13 000 - 15 000 zł