Nr katalogowy: 39

Christo MENDOLY-STEFANOFF [Grzegorz MENDOLY] (1898-1966)

Nr katalogowy: 39

Stary Arab

olej, tektura; 47 x 34,5 cm;
sygn. p. g.: G. Mendoly
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł