Nr katalogowy: 26

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 26

Pejzaż

ołówek, kredka, akwarela, brązowy papier;
16,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: a.k. (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł