Nr katalogowy: 509

Helena GAŁKOWSKA (1911-1992), Stefan GAŁKOWSKI

Nr katalogowy: 509

Kilim "Troski króla", lata 50. XX w.

wełna (kolorystyka: beże, brązy, czerń; frędzle); 260 x 160 cm;
stan zachowania: ślady naprawy tkaniny.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł