Nr katalogowy: 383

Tadeusz KUREK (1906-1974)

Nr katalogowy: 383

Autoportret

olej, płótno; 80 x 65 cm;
sygn. i opisany l. d.: Autoportret / TKurek.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł