Nr katalogowy: 381

Wiesław KOZUB (ur. 1946)

Nr katalogowy: 381

Pejzaże z "Innego świata"

olej, collage, technika własna, płyta; 49,5 x 62,5 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: WKozub;
estymacja: 1 400 - 1 900 zł