Nr katalogowy: 379

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 379

Plaża, 2020

olej, płótno; 70 x 100 cm; sygn. p. d.: JŻołyniak;
na odwrocie opis autorski: Jadwiga Żołyniak / "Plaża" / 2020.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł