Nr katalogowy: 363

Małgorzata BUCZEK-ŚLEDZIŃSKA (ur. 1953)

Nr katalogowy: 363

Trzy fragmenty, 2019

akryl, technika mieszana, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Buczek-Śledzińska 2019;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł