Nr katalogowy: 361

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 361

Bez tytułu (26), 1992

akryl, płótno; 24 x 24 cm;
sygn. p. g.: Ćwiertniewicz'92.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł